МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2012 року N 122

Про передачу державного нерухомого майна з балансу Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Міністерства охорони здоров'я України на баланс ДП "Львівдіалік" ДАК "Укрмедпром"

З метою ефективного та раціонального використання нерухомого державного майна, що знаходиться в управлінні Міністерства охорони здоров'я, відповідно до статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" та створення належних умов для функціонування ДП "Львівдіалік" ДАК "Укрмедпром" наказую:

1. Передати з балансу Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Міністерства охорони здоров'я України на баланс ДП "Львівдіалік" ДАК "Укрмедпром" частину будівлі, загальною площею 2082,8 кв. м, за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 12.

2. Для приймання-передачі зазначеного нерухомого майна створити комісію у складі:

Калішенко
Галина Миколаївна

заступник Міністра - керівник апарату;

Забор
Сергій Іванович

директор ДП "Львівдіалік" ДАК "Укрмедпром";

Боженко
Галина Григорівна

головний бухгалтер ДП "Львівдіалік" ДАК "Укрмедпром";

Тарасюк
Олександра Олександрівна

- директор Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Міністерства охорони здоров'я України;

Ропушанська
Світлана Іванівна

- головний бухгалтер Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Міністерства охорони здоров'я України.

3. Комісії у встановленому порядку здійснити приймання-передачу зазначеного нерухомого майна, оформити актом приймання-передачі та подати його на затвердження Міністерству охорони здоров'я України.

4. Директорам Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Міністерства охорони здоров'я України та ДП "Львівдіалік" ДАК забезпечити внесення змін до бухгалтерського обліку і звітності основних засобів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали