КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 44/6260

Про передачу до сфери управління Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві нежилого приміщення у будинку комунальної власності територіальної громади міста Києва та нежилого будинку комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київської міської ради від 25.05.2011 N 199/5586 "Про затвердження Міської цільової програми сприяння в забезпеченні діяльності судів загальної юрисдикції та інших судових органів у місті Києві на 2011 - 2015 роки" (Програма N 199/5586), Київська міська рада вирішила:

1. Передати до сфери управління Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві нежиле приміщення загальною площею 626,70 кв. м у будинку N 5-в, літ. В на проспекті Маяковського та нежилий будинок N 2-Є на вул. Маршала Тимошенка загальною площею 2241,30 кв. м.

2. Встановити, що Територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві має право здійснювати усі дії щодо ефективного використання нежилого приміщення та нежилого будинку, зазначених у пункті 1 цього рішення, крім відчуження та передачі у користування третім особам.

3. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством "Київжитлоспецексплуатація" здійснити передачу нежилого приміщення та нежилого будинку згідно з пунктом 1 цього рішення в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали