ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 1852

Київ

Про передачу функцій замовника будівництва об'єкта комунального призначення "Перша черга будівництва комплексу споруд артезіанського водопостачання ж/м Осокорки-Північні та водопровідної магістралі по проспекту Петра Григоренка у Дарницькому районі м. Києва"

Відповідно до законів України ст. 31 "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2011 N 45 "Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці", рішення Київської міської ради від 27.05.2010 N 885/4323 "Про передачу земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу споруд артезіанського водопостачання в 12 мікрорайоні ж/м Осокорки-Північні в Дарницькому районі м. Києва", Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 N 574/5386 "Про програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями), з метою забезпечення ефективності використання бюджетних коштів та управління будівництвом, скорочення його термінів та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передати публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" функції замовника об'єкта "Перша черга будівництва комплексу споруд артезіанського водопостачання ж/м Осокорки-Півкічні та водопровідної магістралі по проспекту Петра Григоренка у Дарницькому районі м. Києва", обсяги незавершеного будівництва на час передачі об'єкта, проектно-кошторисну документацію, обладнання та матеріали, які придбані для комплектації об'єкта, відповідно до чинного законодавства.

2. Публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" забезпечити виконання будівельно-монтажних робіт, комплектацію необхідним обладнанням переданого об'єкта, здійснити його введення в експлуатацію згідно з запланованими термінами.

3. Взяти до відома, що до публічного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" переходять права і обов'язки по об'єкту "Перша черга будівництва комплексу споруд артезіанського водопостачання ж/м Осокорки-Північні та водопровідної магістралі по проспекту Петра Григоренка у Дарницькому районі м. Києва" в обсязі і на умовах, що існували на момент прийняття цього розпорядження.

4. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом трьох днів з дня видання цього розпорядження передати до публічного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" всі необхідні документи, які засвідчують права та обов'язки що передаються.

5. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внести відповідні зміни до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 N 574/5386 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік".

6. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали