ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.2011 р. N 1762

Київ

Про передачу функцій замовника будівництва об'єкта "Міське кладовище для тварин в складі колумбарію з намогильником для захоронення тварин, крематорію, АТП та господарських приміщень біля ТЕЦ-6 у Деснянському районі м. Києва"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення ефективності використання бюджетних коштів та управління будівництвом, скорочення його строків, своєчасного введення об'єкта в експлуатацію та створення кладовища для тварин, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Управлінню ритуальних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку передати ритуальній службі спеціалізованого комунального підприємства "Київський крематорій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) функції замовника, обсяги незавершеного будівництва на час передачі об'єкта, проектно-кошторисну документацію, обладнання та матеріали, які придбані для комплектації об'єкта, по об'єкту "Міське кладовище для тварин в складі колумбарію з намогильником для захоронення тварин, крематорію, АТП та господарських приміщень біля ТЕЦ-6 у Деснянському районі м. Києва".

2. Ритуальній службі спеціалізованого комунального підприємства "Київський крематорій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку вирішити питання постійного користування земельною ділянкою біля ТЕЦ-6 у Деснянському районі м. Києва.

3. Взяти до відома, що до ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства "Київський крематорій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) переходять права і обов'язки по об'єкту "Міське кладовище для тварин в складі колумбарію з намогильником для захоронення тварин, крематорію, АТП та господарських приміщень біля ТБЦ-6 у Деснянському районі м. Києва" в обсязі і на умовах, що існували на момент прийняття цього розпорядження.

4. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.02.2009 N 217 "Про передачу основних фондів комунальної власності територіальної громади м. Києва" (зі змінами та доповненнями):

виключити пункти 3 та 4;

у зв'язку з цим пункти 5, 6, 7 вважати пунктами 3, 4 та 5 відповідно.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали