ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.08.2011 р. N 1539

Київ

Про передачу функцій замовника будівництва об'єкта "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації департаменту експлуатації каналізаційного господарства ВАТ "Київводоканал"

Відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", з метою забезпечення ефективності використання бюджетних коштів та управління будівництвом, скорочення його строків та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку передати Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) функції замовника, обсяги незавершеного будівництва на час передачі об'єкта, проектно-кошторисну документацію, обладнання та матеріали, які придбані для комплектації об'єкта, по об'єкту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації департаменту експлуатації каналізаційного господарства ВАТ "Київводоканал".

2. Взяти до відома, що до Головного управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) переходять права і обов'язки по об'єкту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації департаменту експлуатації каналізаційного господарства ВАТ "Київводоканал" в обсязі і на умовах, що існували на момент прийняття цього розпорядження.

3. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом трьох днів з дня підписання цього розпорядження передати до Головного управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) всі необхідні документи, які засвідчують права, що передаються, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення.

4. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внести відповідні зміни до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 року N 574/5386 (із змінами та доповненнями).

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Про передачу функцій замовника будівництва об'єкта "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації департаменту експлуатації каналізаційного господарства ВАТ "Київводоканал" від 17.03.2011 року N 369 (Розпорядження N 369).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали