ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N 1669

Київ

Про передачу функцій замовника по об'єкту: "Реставрація та ремонт забудови, благоустрою території Андріївського узвозу у Подільському районі та реконструкцію інженерних мереж цієї вулиці"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою ефективного управління, скорочення термінів будівництва та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Відділу капітального будівництва та реконструкції Подільської районної в місті Києві державної адміністрації відповідно до чинного законодавства в установленому порядку передати Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) функції замовника, обсяги незавершеного будівництва та розроблену і затверджену в установленому порядку проектно-кошторисну документацію по об'єкту "Реставрація та ремонт забудови, благоустрою території Андріївського узвозу у Подільському районі та реконструкцію інженерних мереж цієї вулиці".

2. Подільській районної в місті Києві державній адміністрації:

2.1. Вирішити та передати в установленому порядку до Головного управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) належним чином оформлені документи щодо майново-правових питань з власниками будівель (споруд) та земельних ділянок щодо забезпечення проведення робіт з проектування, ремонту, реставрації, благоустрою, художнього освітлення забудови, реконструкції інженерних мереж, ремонту покриття пішохідних тротуарів та проїзної частини Андріївського узвозу.

2.2. Передати бюджетні призначення по КФК 150101 "Капітальні вкладення" в сумі 472,4 тис. гривень від Подільської районної в місті Києві державної адміністрації до Головного управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.3. Подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік у зв'язку із передачею функцій замовника Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по об'єкту.

2.4. Забезпечити отримання позитивного висновку "Спеціалізованої державної експертної організації - центральної служби Української державної будівельної експертизи" ДП "Укрдержбудекспертиза".

2.5. Протягом десяти днів з моменту отримання експертизи, зазначеної в п. 2.4 цього розпорядження, передати Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) всі необхідні документи, які засвідчують права замовника.

3. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Визначити на тендерній основі генеральну проектну організацію для розробки робочої документації та підрядну організацію для виконання будівельних робіт.

3.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.3. У випадку виникнення необхідності здійснити оформлення в установленому порядку права користування земельною ділянкою.

3.4. Питання пайової участі вирішити в установленому порядку.

3.5. Подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік та подальші роки у зв'язку із передачею функцій замовника Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по об'єкту.

4. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити в 2011 - 2015 роках проектування, ремонт, реставрацію, благоустрій, художнє освітлення забудови, реконструкцію інженерних мереж, ремонт покриття пішохідних тротуарів та проїзної частини Андріївського узвозу з відновленням функціонального комплексу дощової каналізації.

5. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку забезпечити винесення на розгляд Київської міської ради питання оформлення земельної ділянки, необхідної для забезпечення виконання реставрації та ремонту забудови, благоустрою території Андріївського узвозу у Подільському районі м. Києва та реконструкції інженерних мереж цієї вулиці.

6. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) опрацювати можливість залучення інвестиційних коштів для фінансування робіт по об'єкту, зазначеному у пункті 1 цього розпорядження.

7. Дирекції Національного заповідника "Софія Київська" здійснити комплекс заходів з укріплення та благоустрою пагорба Андріївської церкви.

8. Одержати дозволи центрального органу у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури і туризму України, місцевого органу у сфері охорони культурної спадщини - Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.08.2009 N 954 "Про проведення реставрації та ремонту забудови, благоустрою території Андріївського узвозу у Подільському районі та реконструкції інженерних мереж цієї вулиці".

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали