ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2012 р. N 655

Київ

Про передачу функцій замовника проектування реконструкції і будівництва прибудови до середньої загальноосвітньої школи N 140 на вул. Львівській, 47/8 у Святошинському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", рішення Київської міської ради від 01.03.2001 N 217/1194 "Про створення комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", з метою завершення реконструкції і будівництва прибудови до середньої загальноосвітньої школи N 140 на вул. Львівській, 47/8 у Святошинському районі, врегулювання майнових питань та зменшення соціальної напруги, а також створення належних умов для виховання та навчання дітей, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Передати функції замовника проектування, реконструкції і будівництва прибудови до середньої загальноосвітньої школи N 140 на вул. Львівській, 47/8 у Святошинському районі від Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації до комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") у встановленому законодавством порядку.

2. Управлінню освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації оформити право користування земельною ділянкою для реконструкції, експлуатації та обслуговування об'єкта, зазначеного у п. 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

3. Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації:

3.1. Спільно з КП "Спецжитлофонд" у двотижневий термін з моменту видання цього розпорядження в установленому порядку створити комісію з передачі функцій замовника та забезпечити в установленому порядку передачу до КП "Спецжитлофонд" функцій замовника об'єкта, зазначеного у п. 1 цього розпорядження, обсягів незавершеного будівництва на час передачі цього об'єкта та безоплатно передати обладнання та матеріали, які придбані для його комплектації.

3.2. Забезпечити передачу до КП "Спецжитлофонд":

- копій рішень Київської міської ради про передачу Святошинській районній у місті Києві раді земельної ділянки, договору оренди земельної ділянки, зазначеної у п. 1 цього розпорядження;

- оригіналів технічних умов, АПЗ, наявної проектно-технічної документації, затвердженої в установленому порядку;

- копії договорів з виконавцями робіт;

- фінансової документації та копій актів виконаних робіт по понесених витратах на реконструкцію і будівництво об'єкта та інші документи, що стосуються його реконструкції і будівництва.

4. КП "Спецжитлофонд" у встановленому законодавством порядку:

4.1. Спільно з Головним управлінням житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення фінансово-технічної експертизи фактично виконаних будівельно-монтажних робіт з реконструкції і будівництва прибудови до середньої загальноосвітньої школи, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

4.2. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у порядку, передбаченому законодавством (на основі конкурсних торгів).

4.3. Забезпечити коригування та затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію і будівництво прибудови до середньої загальноосвітньої школи, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

4.4. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

5. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з реконструкції і будівництва прибудови до середньої загальноосвітньої школи, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.

5.2. Взяти до відома, що:

5.2.1. Реконструкція і будівництво прибудови до середньої загальноосвітньої школи N 140 на вул. Львівській, 47/8 у Святошинському районі будуть здійснюватись відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

5.2.2. Витрати, понесені на реконструкцію і будівництво прибудови до середньої загальноосвітньої школи, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, у встановленому порядку будуть зараховані до комунальної власності територіальної громади міста Києва та віднесені на збільшення вартості об'єкта.

6. Внести зміни до додатка до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.03.2011 N 438 "Про визначення замовника будівництва, реконструкції, ремонту об'єктів соціальної та інженерної інфраструктури у Святошинському районі" (Розпорядження N 438) (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.09.2011 N 1768 (Розпорядження N 1768)), а саме:

виключити з додатка пункт 1. У зв'язку з цим пункти 2 - 10 додатка вважати пунктами 1 - 9 відповідно.

7. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації:

7.1. Від 31.03.2003 N 536 "Про реконструкцію і будівництво прибудови до середньої загальноосвітньої школи N 140 по вул. Львівській, 47/8 у Святошинському районі".

7.2. Від 05.02.2004 N 166 "Про внесення змін і доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 31.03.2003 N 536".

8. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голову Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали