ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N 1667

Київ

Про передачу функцій замовника реконструкції будівель по Андріївському узвозу, 20 (А, Б) під "Київський драматичний театр на Подолі" у Подільському районі

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу", з метою забезпечення ефективності використання бюджетних коштів та управління будівництвом, скорочення його строків та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації в установленому порядку передати комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) функції замовника реконструкції будівель по Андріївському узвозу, 20 (А, Б) під "Київський драматичний театр на Подолі".

2. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Визначити у встановленому порядку генеральну проектну організацію з коригування проектно-кошторисної документації та генеральну підрядну організацію зі здійснення реконструкції об'єкта, зазначеного в п. 1 цього розпорядження.

3. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією підготувати документацію щодо реконструкції будівель по Андріївському узвозу, 20 (А, Б) під "Київський драматичний театр на Подолі" (проектно-кошторисну документацію, договори, акти виконаних робіт, акти звірки, довідку про суму фактичних витрат з початку їх виконання та інші документи) та передати її комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.05.2011 N 777 "Про передачу функцій замовника реконструкції об'єкта "Реконструкція будівель по Андріївському узвозу, 20 (А, Б) під Київський драматичний театр на Подолі" (Розпорядження N 777).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали