ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.03.2012 р. N 395

Київ

Про передачу функцій замовника реконструкції і благоустрою парку Перемоги у Дніпровському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 N 40 "Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина" (Постанова N 40), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121 "Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень" (Розпорядження N 121), з метою завершення реконструкції і благоустрою парку Перемоги у Дніпровському районі м. Києва, в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Передати функції замовника реконструкції і благоустрою парку Перемоги у Дніпровському районі м. Києва Управлінню житлово-комунального господарства Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

2. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" в установленому порядку здійснити організаційно-правові заходи, пов'язані з передачею Управлінню житлово-комунального господарства Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації функцій замовника реконструкції і благоустрою парку Перемоги у Дніпровському районі м. Києва, в тому числі передати витрати по незавершеному будівництву, залишки об'ємів проектно-вишукувальних та будівельних робіт, а також проектно-кошторисну документацію, розроблену відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14.09.99 N 1502 "Про реконструкцію і благоустрій парку Перемоги у Дніпровському районі".

3. Управлінню житлово-комунального господарства Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації:

3.1. У встановленому порядку визначити генеральну підрядну організацію для здійснення реконструкції і благоустрою парку Перемоги у Дніпровському районі м. Києва, друга черга будівництва.

3.2. Забезпечити в установленому порядку корегування проектно-кошторисної документації, передбачивши в ній влаштування фундаментів та благоустрій під майбутню скульптурну композицію біля Кургану Слави, влаштування алеї-музею під відкритим небом військової техніки, влаштування алеї Прикордонників.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт, визначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до та в межах показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14.09.99 N 1502 "Про реконструкцію і благоустрій парку Перемоги у Дніпровському районі" в частині визначення замовника реконструкції парку Перемоги у Дніпровському районі.

6. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали