style="padding:20px 0px;">

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.11.2011 р. N 2213

Київ

Про передачу функцій замовника з реконструкції з прибудовою і надбудовою до школи N 42 на вул. Хорольській, 19 у Дніпровському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 2 (Закон N 3038-VI), 8 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою скорочення термінів будівництва та своєчасного введення об'єктів в експлуатацію, в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (далі - КП "Житлоінвестбуд-УКБ") замовником з реконструкції з прибудовою і надбудовою до школи N 42 на вул. Хорольській, 19 у Дніпровському районі.

2. Дніпровський районній в місті Києві державній адміністрації передати до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) бюджетні призначення по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів" в сумі 150,00 тис. грн.

3. Погодити з постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку передачу бюджетних призначень по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів" в сумі 150,00 тис. грн.

4. Управлінню освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації оформити у встановленому законом порядку право користування земельною ділянкою для реконструкції, експлуатації та обслуговування школи N 42 на вул. Хорольській, 19 у Дніпровському районі міста Києва.

5. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з КП "Дніпробудтехсервіс" та КП "Житлоінвестбуд-УКБ" у двотижневий термін з моменту видання цього розпорядження в установленому порядку створити комісію для передачі функцій замовника та забезпечити в установленому порядку передачу до КП "Житлоінвестбуд-УКБ" функцій замовника об'єкта, зазначених у п. 1 цього розпорядження, обсягів незавершеного будівництва на час передачі цього об'єкта та безоплатно передати обладнання та матеріали, які придбані для його комплектації.

6. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з КП "Дніпробудтехсервіс" забезпечити передачу до КП "Житлоінвестбуд-УКБ":

- належним чином оформлених документів, що засвідчують права замовника;

- оригіналів технічних умов, АПЗ, іншої проектно-технічної документації;

- правової документації (копії договорів з виконавцями робіт);

- фінансової документації та копій актів виконаних робіт по понесених витратах на будівництво об'єкта та інші документи, що стосуються будівництва об'єкта.

7. КП "Житлоінвестбуд-УКБ" після виконання п. 6 цього розпорядження в установленому порядку:

7.1. На конкурсних засадах визначити генеральну проектну організацію для розробки робочої документації та підрядну організацію для виконання будівельних робіт.

7.2. Відкоригувати та затвердити проектно-кошторисну документацію.

7.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельно-монтажних робіт.

8. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

8.1. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік та до проектів Програм на 2012 рік і наступні роки, у зв'язку з передачею функцій замовника по реконструкції з прибудовою і надбудовою до школи N 42 на вул. Хорольській, 19 у Дніпровському районі міста Києва.

8.2. Спільно з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити приведення у відповідність до цього розпорядження відповідних розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку вирішити питання внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) щодо передачі бюджетних призначень від Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів" в сумі 150,00 тис. грн.

10. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали