ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.01.2012 р. N 104

Київ

Про передачу функцій замовника з реконструкції загальноосвітньої школи N 106 на вул. Некрасовській, 4 у Шевченківському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 3 (Закон N 3038-VI), 6 (Закон N 3038-VI), 7 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою скорочення термінів будівництва та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (далі - КП "Житлоінвестбуд-УКБ") замовником реконструкції будівлі загальноосвітньої школи N 106 на вул. Некрасовській, 4 у Шевченківському районі міста Києва.

2. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації передати до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) бюджетні призначення по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів".

3. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) погодити з постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку передачу бюджетних призначень по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів".

4. Управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації оформити у встановленому законом порядку право користування земельною ділянкою для реконструкції будівлі загальноосвітньої школи N 106 на вул. Некрасовській, 4 у Шевченківському районі міста Києва.

5. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з КП "Житлоінвестбуд-УКБ" у двотижневий термін з моменту видання цього розпорядження в установленому порядку створити комісію для передачі функцій замовника та передати в установленому порядку передачу до КП "Житлоінвестбуд-УКБ" функцій замовника об'єкта, зазначеного у п. 1 цього розпорядження, обсягів незавершеного будівництва на час передачі цього об'єкта та безоплатно передати обладнання та матеріали, які придбані для його комплектації.

6. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити передачу до КП "Житлоінвестбуд-УКБ":

- належним чином оформлених документів, що засвідчують права замовника;

- оригіналів технічних умов, АПЗ, наявної проектно-кошторисної документації, затвердженої в установленому порядку;

- правової документації (копії договорів з виконавцями робіт);

- фінансової документації та копій актів виконаних робіт по понесених витратах на реконструкцію об'єкта та інші документи, що стосуються його реконструкції.

7. Комунальному підприємству "Житлоінвестбуд-УКБ" після виконання п. 6 цього розпорядження в установленому порядку:

7.1. На конкурсних засадах визначити генеральну проектну організацію для розробки робочої документації та підрядну організацію для виконання будівельних робіт.

7.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

8. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

8.1. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення об'єкта, зазначеного у п. 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 та наступні роки.

8.2. Забезпечити приведення у відповідність до цього розпорядження відповідних розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з урахуванням рішення Київської міської ради від 10.11.2011 N 712/6948 "Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 28.07.2005 N 91-6-00470, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "Житло-Буд" для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Некрасовській, 4 у Шевченківському районі м. Києва".

8.3. При укладанні замовником договору підряду на реконструкцію об'єкта, зазначеного у п. 1 цього розпорядження, обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

9. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку вирішити питання внесення пропозицій до бюджету міста Києва на 2012 рік щодо передачі бюджетних призначень від Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів", після погодження з постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

10. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали