КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 801/6188

Про передачу громадянину Стамперу Уільяму Гаварду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Маршала Говорова, 1-б у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 124 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Передати громадянину Стамперу Уільяму Гаварду, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в довгострокову оренду на 10 років земельну ділянку площею 0,11 га для експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Маршала Говорова, 1-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель, наданих відповідно до рішення виконавчого комітету Кагановичської районної Ради депутатів трудящих м. Києва від 09.04.2048 N 415 "Про надання права індивідуальної забудови земельної ділянки громадянину Виноградову Михаїлу Олександровичу", у зв'язку з переходом права власності на домоволодіння (договори купівлі-продажу від 08.12.95, від 23.07.99).

2. Громадянину Стамперу Уільяму Гаварду:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік".

2.5. Виконати умови забудови земельної ділянки згідно з містобудівними умовами і обмеженнями щодо забудови та дозволом на виконання будівельних робіт, одержаними в установленому законодавством порядку.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали