КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 397/5784

Про передачу майнового комплексу "Дніпро" в оперативне управління Управління справами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до статті 327 Цивільного кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою належного утримання майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Києва, Київська міська рада вирішила:

1. Закріпити на праві оперативного управління за Управлінням справами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) майновий комплекс "Дніпро", що знаходиться в АР Крим, м. Алушта, вул. Набережна, 16.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку передачу майна згідно з пунктом 1 цього рішення.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. При підготовці проектів рішень щодо внесення змін до бюджету м. Києва та Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2011 рік та при формуванні бюджету на наступні роки, передбачати видатки на забезпечення належного утримання майна (ремонт, реконструкція та експлуатація), зазначеного в пункті 1 цього рішення.

3.2. Забезпечити отримання свідоцтва на право власності, а також проведення державної реєстрації права власності на майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в установленому порядку до 01.07.2012.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності та постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали