КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 05.10.2011 р. N 1545

Про передачу митного ліцензійного складу

У зв'язку зі службовою необхідністю та з метою раціонального використання особового складу підрозділів митного оформлення та недопущення затримок у митному контролі і митному оформленні товарів та транспортних засобів наказую:

1. Здійснити передачу митного ліцензійного складу ЗАТ "Натурфарм" з митного поста "Київ-західний" до митного поста "Київ-аеропорт" за актом прийому-передачі в тижневий термін з дати підписання наказу.

2. Начальнику митного поста "Київ-аеропорт" Ємельяновій Н. А.:

2.1. Забезпечити митний контроль і митне оформлення товарів, що надходять на митний ліцензійний склад відкритого типу ЗАТ "Натурфарм" (Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Горенка, вул. Радгоспна, 3; ліцензія від 26.04.2006 N 10000/263СВ-01145).

2.2. Надати акт прийому-передачі та інформацію про початок роботи митного ліцензійного складу ЗАТ "Натурфарм" до відділу організації митного контролю та роботи митних посередників.

3. Внести наступні зміни до Розподілу митних ліцензійних складів та складів тимчасового зберігання по зонах діяльності митних постів Київської регіональної митниці, затвердженого наказом Київської регіональної митниці від 15.08.2011 N 1322:

рядок

44

Київ-західний

МЛС ЗАТ "Натурфарм"

Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Горенка, вул. Радгоспна, 3

замінити рядком

44

Київ-аеропорт

МЛС ЗАТ "Натурфарм"

Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Горенка, вул. Радгоспна, 3

4. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести наказ до відома начальників структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника Київської регіональної митниці Соколова Ю. І.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали