КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 935/7171

Про передачу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд Деснянської водопровідної станції на просп. Алішера Навої, 1 у Дніпровському районі м. Києва

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Передати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у довгострокову оренду до 31.12.2017 земельну ділянку загальною площею 40,8198 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд Деснянської водопровідної станції на просп. Алішера Навої, 1 у Дніпровському районі м. Києва у зв'язку з передачею у власність, володіння та користування майна (свідоцтво про право власності серія ЯЯЯ N 802048 від 29.06.2004, перелік майна комунальної власності територіальної громади м. Києва, яке передано у володіння та користування ВАТ "АК "Київводоканал" згідно із договором від 01.12.2006), в тому числі:

- площею 32,4723 га - за рахунок частини земель, відведених згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.06.56 N 880 "Про відвод Управлінню водоканалізації м. Києва земельної ділянки під будівництво насосної станції та очисних споруд Деснянського водопровода в Дарницькому районі";

- площею 8,3475 га - за рахунок частини земель, відведених відповідно до пункту 1 додатка N 39 до розпорядження Ради Міністрів Української РСР від 31.01.89 N 41-р.

2. ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.4. Забезпечити вільний прохід та проїзд до сторонніх землекористувачів та доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

2.6. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 12.06.56 N 880 "Про відвод Управлінню водоканалізації м. Києва земельної ділянки під будівництво насосної станції та очисних споруд Деснянського водопровода в Дарницькому районі".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали