КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 743/6130

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробничому центру "Євродім" земельних ділянок для обслуговування та експлуатації об'єкта транспортної інфраструктури (автомобільні під'їзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельними ділянками, Київська міська рада вирішила:

1. Передати товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробничому центру "Євродім", за умови виконання пункту 2 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,13 га, в тому числі в межах червоних ліній 0,08 га, для обслуговування та експлуатації об'єкта транспортної інфраструктури (автомобільні під'їзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі м. Києва за рахунок земель, переданих відповідно до пункту 7 рішення Київської міської ради від 10.07.2003 N 636/796 "Про оформлення права користування земельними ділянками", межі яких встановлено в натурі (на місцевості) відповідно до договору оренди земельної ділянки від 21.04.2004 N 82-6-00165, з них:

- ділянку N 1 площею 0,03 га та ділянку N 2 площею 0,02 га - в довгострокову оренду на 10 років;

- ділянку N 3 площею 0,08 га (в межах червоних ліній) - в короткострокову оренду на 5 років.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробничому центру "Євродім":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо виготовлення документів, що посвідчують право користування земельними ділянками.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.

2.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

3. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) зняти з реєстрації договір оренди земельної ділянки від 21.04.2004 N 82-6-00165.

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали