КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 серпня 2011 р. N 931

Київ

Про передачу у 2011 році деяких бюджетних призначень та внесення зміни до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Передати бюджетні призначення, передбачені у 2011 році Міністерству фінансів у загальному фонді державного бюджету за програмою 3511090 "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України" (загальнодержавні витрати), у сумі 3199,28 тис. гривень Державному агентству з питань науки, інновацій та інформатизації за програмою 5031140 "Створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд" для формування системи електронного документообігу між центральними органами виконавчої влади в рамках здійснення заходів, спрямованих на створення базових складових електронної інформаційної системи "Електронний Уряд".

Передачу бюджетних призначень здійснити в межах видатків розвитку.

2. Пункт 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення електронної інформаційної системи "Електронний Уряд", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2011 р. N 844 (Постанова N 844) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 61, ст. 2430), доповнити підпунктом 5 такого змісту:

"5) формування системи електронного документообігу між центральними органами виконавчої влади:

розроблення та впровадження модуля електронної взаємодії "Електронна канцелярія";

підготовка технічного регламенту електронного документообігу;

створення єдиного електронного адресного реєстру органів виконавчої влади;

запровадження єдиного формату електронних документів в системі електронного документообігу центральних органів виконавчої влади.".

3. Забезпечити:

1) Державному агентству з питань науки, інновацій та інформатизації:

погодження передачі бюджетних призначень, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

подання щомісяця до п'ятого числа Міністерству фінансів звіту про використання бюджетних коштів;

2) після зазначеного погодження:

Міністерству фінансів - внесення відповідних змін до розпису державного бюджету;

Державній казначейській службі - перерахування бюджетних коштів відповідно до переданих бюджетних призначень.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 24

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали