КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 191/6407

Про передачу у володіння та користування ПАТ "АК "Київводоканал" нежитлових будівель комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26, частин другої, п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою розміщення чергового персоналу департаментів експлуатації водопровідного та каналізаційного господарства та враховуючи лист публічного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" від 16.08.2011 N 2125/37, Київська міська рада вирішила:

1. Передати у володіння та користування ПАТ "АК "Київводоканал" нежитлові будівлі по вул. Ямській, 48-а площею 507,4 кв. м та вул. Ямській, 48-б площею 389,2 кв. м у Голосіївському районі міста Києва, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебувають в управлінні Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, в межах та на умовах, визначених угодою.

2. Встановити, що ПАТ "АК "Київводоканал" має право здійснювати усі дії щодо ефективного використання будівель, зазначених у пункті 1 цього рішення, крім відчуження та передачі у користування третім особам.

3. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) разом з Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією здійснити в установленому порядку передачу будівель згідно з пунктом 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали