ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 6/70

Про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, розташованого за адресою: вул. Шерємєта А. С., 2, м. Луганськ

Відповідно до Закону України "Про оренду державного та комунального майна", керуючись п. 19 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на підставі клопотання ТОВ "Мегаполіс Плюс" обласна рада вирішила:

1 Передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, розташоване за адресою: вул. Шерємєта А. С., 2, м. Луганськ, загальною площею 5164,9 кв. м, строком на 5 (п'ять) років для розміщення офісних приміщень з орендною платою в розмірі, визначеному на підставі методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, затвердженою рішенням обласної ради від 29.01.2009 N 26/68, у порядку, визначеному обласною радою.

2 Доручити Луганському обласному комунальному підприємству "Управління адмінбудинків" здійснити необхідні заходи, пов'язані з прийняттям даного рішення.

3 Пункти 1 та 2 цього рішення набирають чинності з моменту виконання рішення обласної ради від 27.05.2011 N 5/52.

4 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали