МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 січня 2012 року N 37

Про передачу з державної в комунальну власність житлового будинку з балансу ДЗ "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" МОЗ України

Відповідно до Порядку передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував в повному господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.95 N 891, та рішення 31 сесії Ялтинської міської ради 5 скликання від 23 березня 2010 року N 19 "Про надання згоди на прийом житлового будинку по вул. Халтурина, 31 в комунальну власність територіальної громади м. Ялта з державної власності України" наказую:

1. Передати зі сфери управління Міністерства охорони здоров'я України з балансу державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України житловий будинок, розташований по вул. Халтурина, 31, в комунальну власність територіальної громади м. Ялта на загальну суму за первісною вартістю 203607,00 (двісті три тисячі шістсот сім) гривень 00 копійок.

2. Головному лікарю державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України Циганію О. Д. забезпечити:

2.1. Передачу житлового будинку, розташованого по вул. Халтурина, 31, в комунальну власність територіальної громади м. Ялта згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.95 N 891, у тому числі в якості представника МОЗ України для роботи в комісії Ялтинського міськвиконкому з цього питання з делегуванням йому повноважень з підписання акта прийому-передачі майна.

2.2. Відображення у бухгалтерському обліку державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України передачі житлового фонду за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ та в пояснювальній записці до квартального і річного звітів.

2.3. Надання до Управління бухгалтерського обліку МОЗ України акта приймання-передачі житлового будинку, розташованого по вул. Халтурина, 31, за встановленою формою.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали