КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 318/7655

Про передачу закритому акціонерному товариству "ПІАСТРЕЛЛА" земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель і споруд для виробництва керамічної плитки на вул. Будіндустрії, 7 у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 124 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити технічний звіт по земельно-кадастровій інвентаризації земельної ділянки закритого акціонерного товариства "ПІАСТРЕЛЛА" для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель та споруд для виробництва керамічної плитки на вул. Будіндустрії, 7 у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати закритому акціонерному товариству "ПІАСТРЕЛЛА", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 3 роки земельну ділянку площею 1,96 га для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівель і споруд для виробництва керамічної плитки на вул. Будіндустрії, 7 у Голосіївському районі м. Києва у зв'язку з переходом права власності на майно (свідоцтво про право власності від 09.06.2005) за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 09.12.69 N 2106 "Про відвод земельних ділянок підприємствам і організаціям для капітального будівництва", від 12.08.69 N 1388 "Про закріплення території за комбінатом "Будіндустрія" на Теличці в Печерському районі" та від 16.10.2047 N 2821 "Про прирізку теріторії для заводу Асфальтових плиток, лінолеума та сайдинга, та відвод земдільниці для побудування заводу, - шлакоблоків, - з-ду мінеральної шерсти та з-ду ізоляційних облічкувальних плит".

3. Закритому акціонерному товариству "ПІАСТРЕЛЛА":

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

3.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

3.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали