КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 740/6127

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробничому центру "Євродім" для обслуговування та експлуатації об'єкта дорожнього господарства (автомобільний під'їзд) на просп. Генерала Ватутіна, 2-г у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Передати товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробничому центру "Євродім", за умови виконання пункту 2 цього рішення, в короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,1391 га, в межах червоних ліній, для обслуговування та експлуатації об'єкта дорожнього господарства (автомобільний під'їзд) на просп. Генерала Ватутіна, 2-г у Дніпровському районі м. Києва за рахунок земель, переданих відповідно до пункту 23 рішення Київської міської ради від 26.06.2003 N 549/709 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею", межі яких встановлено в натурі (на місцевості) відповідно до договору оренди земельної ділянки від 27.08.2003 N 66-6-00093.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробничому центру "Євродім":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо виготовлення документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

2.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

2.5. Земельну ділянку в межах червоних ліній використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали