ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.08.2011 р. N 324

Про передачу житлового будинку (палац родини Липинських) на вул. 1-го Травня, 75, с. Затурці Локачинського району Волинської області, пам'ятки архітектури місцевого значення (охорон. N 182-м)

Відповідно до статей 16, 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи доручення Президента України від 28 грудня 2010 року N 1-1/3092 про завершення фінансування ремонтно-реставраційних робіт в палаці родини Липинських у с. Затурці Локачинського району та створення Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського, який розміщуватиметься у зазначеному приміщенні:

1. Передати з балансу управління культури і туризму обласної державної адміністрації на баланс Волинського краєзнавчого музею будинок (садиба родини Липинських) на вул.1-го Травня, 75, с. Затурці Локачинського району Волинської області, пам'ятку архітектури місцевого значення (охорон. N 182-м).

2. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації (В. Лисюк) укласти з Волинським краєзнавчим музеєм охоронний договір.

3. Головному управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ю. Куц) здійснювати нагляд за проведенням ремонтно-реставраційних робіт з дотриманням вимог чинного законодавства, збереженням архітектурної та історичної автентичності пам'ятки архітектури.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. Башкаленко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали