Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про передавання на дослідження сумнівних банкнот національної валюти

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.07.2018 р. N 50-0007/38318

Департамент грошового обігу

Банкам України та їх філіям

Про передавання на дослідження сумнівних банкнот національної валюти

В рамках реалізації Концепції організації готівкового обігу в Україні Національним банком України здійснюється оптимізація підрозділів грошового обігу НБУ у регіонах з подальшою централізацією функцій з проведення досліджень сумнівних у справжності та платіжності банкнот (монет) національної валюти.

Дослідження сумнівних у справжності та платіжності банкнот (монет) національної валюти буде здійснювати управління організації виготовлення і захисту грошей Департаменту грошового обігу, яке на сьогоднішній день здійснює дослідження сумнівних у справжності банкнот іноземної валюти.

У зв'язку з цим та з метою створення сприятливих умов для банків та їх філій, уникнення зайвих неефективних перевезень та передавань готівки, яка направляється на дослідження, повідомляємо про можливість надсилання (передавання) на дослідження сумнівних банкнот (монет) національної валюти до відділу касових операцій та реалізації нумізматичної продукції Департаменту грошового обігу Національного банку України за адресою: Контрактова площа, 2-а, м. Київ, 04070.

Просимо цю інформацію довести до керівників банків регіонів та їх філій і організувати, за потреби, надсилання (передавання) на дослідження сумнівних у справжності та платіжності банкнот (монет) національної валюти і сумнівних у справжності банкнот іноземної валюти за вказаною адресою.

 

Директор Департаменту
грошового обігу

В. П. Зайвенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали