МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2011 року N 794

Про перейменування Криворізького підприємства "Райагропроменерго"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 9 червня 2004 року N 65 "Про затвердження Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу", наказую:

1. Перейменувати Криворізьке підприємство "Райагропроменерго" (код ЄДРПОУ 03048837, адреса: 53003, Дніпропетровська область, Криворізький район, п/в Коломойцево) у державне підприємство "Криворізьке "Райагропроменерго".

Державне підприємство "Криворізьке "Райагропроменерго" є правонаступником майнових прав та обов'язків Криворізького підприємства "Райагропроменерго".

2. Функції координації роботи, пов'язаної з галузевими особливостями діяльності державного підприємства "Криворізьке "Райагропроменерго", покласти на Департамент землеробства (Демидов О. А.).

3. Затвердити нову редакцію Статуту державного підприємства "Криворізьке "Райагропроменерго", що додається.

4. Директору державного підприємства "Криворізьке "Райагропроменерго" Григоровичу В. І.:

4.1. У двотижневий термін забезпечити державну реєстрацію державного підприємства "Криворізьке "Райагропроменерго" та у місячний термін з дня державної реєстрації подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) копію довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України і зразок відбитка печатки юридичної особи.

4.2. Розмістити в друкованих засобах масової інформації повідомлення про перейменування Криворізького підприємства "Райагропроменерго".

4.3. Подавати квартальну та річну фінансову звітність Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Гаврилюк В. М.).

5. Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) врахувати зміни, пов'язані з перейменуванням Криворізького підприємства "Райагропроменерго", при розробці прогнозів економічного і соціального розвитку та фінансових планів, а також внести відповідні зміни до переліків державних підприємств, установ і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали