ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.01.2012 р. N 100

Київ

Про перейменування та затвердження статутів комунальних закладів

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 9, 19 Закону України "Про культуру", статті 7 Закону України "Про театри і театральну справу", на виконання пункту 7 рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 405/6621 "Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації", з метою приведення установчих документів комунальних закладів у відповідність до вимог законодавства України та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Перейменувати комунальний заклад культури Печерського району м. Києва "Театр пластичної драми на Печерську" у комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Театр пластичної драми на Печерську".

2. Перейменувати комунальний заклад культури "Новий драматичний театр на Печерську" у комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Новий драматичний театр на Печерську".

3. Перейменувати комунальний заклад культури Печерського району м. Києва "Академічний ансамбль української музики "Дніпро" у комунальний заклад "Київський академічний ансамбль української музики "Дніпро".

4. Затвердити Статут комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Театр пластичної драми на Печерську", що додається.

5. Затвердити Статут комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Новий драматичний театр на Печерську", що додається.

6. Затвердити Статут комунального закладу "Київський академічний ансамбль української музики "Дніпро", що додається.

7. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації привести свої розпорядження у відповідність до цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали