ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2011 р. N 756

Про перенесення робочих днів у 2012 році

З метою створення сприятливих умов для святкування у 2012 році 8 березня - Міжнародного жіночого дня, 1 і 2 травня - Дня міжнародної солідарності трудящих та 28 червня - Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу, відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України", розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року N 1210-р "Про перенесення робочих днів у 2012 році" (Розпорядження N 1210-р), керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Встановити, що для обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій робочі дні перенесені з:

п'ятниці 9 березня - на суботу 3 березня;

понеділка 30 квітня - на суботу 28 квітня;

п'ятниці 29 червня - на суботу 7 липня.

2. Головам районних державних адміністрацій, керівникам міськрайвиконкомів, підприємств, установ і організацій у порядку і на умовах, визначених законодавством, перенести для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3. Головам районних державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації затвердити графіки чергування своїх заступників та відповідальних працівників органів виконавчої влади для забезпечення оперативного реагування на непередбачені ситуації з метою прийняття відповідних рішень.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату Білого В. С.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали