МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 травня 2011 року N 111

Про перенесення робочих днів у червні 2011 року

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2010 року N 2130-р "Про перенесення робочих днів у 2011 році" та з метою раціонального використання робочого часу наказую:

1. Рекомендувати керівникам компаній, підприємств та організацій, що належать до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та щодо яких Міністерство здійснює управління корпоративними правами держави, перенести у червні 2011 року у порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників, яким установлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

понеділка 27 червня - на суботу 25 червня.

2. Узяти до відома, що центральний апарат Міністерства енергетики та вугільної промисловості України працюватиме в цьому режимі.

3. Департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільного захисту (Онищенко О. М.) розробити графік чергувань відповідальних працівників центрального апарату Міністерства у вихідні та святкові дні червня 2011 року та подати мені на затвердження в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали