НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 жовтня 2011 року N 1941

м. Київ

Про переоформлення ліцензій на розподіл природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ВАТ "ШЕПЕТІВКАГАЗ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Переоформити ліцензію АВ N 527180 на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та ліцензію АВ N 527181 на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, видані ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ШЕПЕТІВКАГАЗ", код ЄДРПОУ 03361394, у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ШЕПЕТІВКАГАЗ".

Ліцензії АВ N 527180 та АВ N 527181 визнати недійсними.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали