НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 вересня 2011 року N 1556

м. Київ

Про переоформлення ліцензії на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ВАТ "МУСОН"

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Переоформити ліцензію АВ N 391290 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, видану ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "МУСОН" (код ЄДРПОУ 14314707, місто Севастополь, вулиця Вакуленчука, 29), у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МУСОН".

2. Ліцензію АВ N 391290 визнати недійсною.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали