ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 25 серпня 2011 року N 816

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих приватним акціонерним товариством "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФОРУМ" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною найменування та місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. N 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24.07.2006 р. за N 864/12738 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію, видану закритому акціонерному товариству "Компанія з управління активами "Форум" серії АВ N 362476 від 28.09.2007 року на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку зі зміною найменування, а саме: закрите акціонерне товариство "Компанія з управління активами "Форум" на приватне акціонерне товариство "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФОРУМ" та місцезнаходження, а саме: 01034, м. Київ, вулиця Ярославів Вал, будинок 38 на 04070, м. Київ, вулиця Петра Сагайдачного, будинок 11 (ідентифікаційний код юридичної особи 33106210).

2. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 362476 від 28.09.2007 року, видану закритому акціонерному товариству "Компанія з управління активами "Форум" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку з її переоформленням.

3. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити опублікування в засобах масової інформації повідомлення про переоформлення відповідної ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

4. Управлінню ліцензування діяльності професійних учасників ринку цінних паперів (І. Занозі) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на управління спільного інвестування (О. Симоненко).

 

Т. в. о. Голови Комісії

М. Бурмака

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали