НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 26 січня 2012 року N 63

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії, затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 за N 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за N 890/12764, (зі змінами), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АГ N 579808 від 31.08.2011, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБ'ЄДНАНИЙ ФОНДОВИЙ РЕЄСТРАТОР - ЗАПОРІЖЖЯ" (ідентифікаційний код юридичної особи 31037030) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, у зв'язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи, а саме: 49040, Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, провулок Джинчарадзе, буд. 4, секція 1 на 49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпропетровськ, вулиця Набережна Перемоги, будинок 32.

2. Визнати недійсною ліцензію серії АГ N 579808 від 31.08.2011, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБ'ЄДНАНИЙ ФОНДОВИЙ РЕЄСТРАТОР - ЗАПОРІЖЖЯ", на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, у зв'язку з її переоформленням.

3. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про переоформлення відповідної ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

4. Управлінню ліцензування діяльності професійних учасників ринку цінних паперів забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали