НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 3 січня 2012 року N 1

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 N 345 (зі змінами), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АВ N 534307 від 26.07.2010, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОЗРАХУНКОВО-КЛІРИНГО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "АВС-РЕЄСТР" (ідентифікаційний код юридичної особи 23590607) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами, а саме, дилерської діяльності, на підставі документів щодо переоформлення у зв'язку зі зміною місцезнаходження, а саме: 46010, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 21 на 46008, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Шашкевича, будинок 3.

2. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 534307 від 26.07.2010, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОЗРАХУНКОВО-КЛІРИНГО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "АВС-РЕЄСТР" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку з її переоформленням.

3. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про переоформлення відповідної ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

4. Управління ліцензування діяльності професійних учасників ринку цінних паперів (І. Устенко) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників фондового ринку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівника апарату О. Сахнацьку.

 

Т. в. о. Голови Комісії

О. Петрашко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали