ВЕРХОВНИЙ СУД

УХВАЛА

14.02.2018 р.

N К/9901/16148/18,

 

N 543/951/17

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: Гімона М. М., Мороз Л. Л., Бучик А. Ю., перевіривши касаційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області на постанову Оржицького районного суду Полтавської області від 17 листопада 2017 року та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2018 року у справі N 543/951/17 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії, встановив:

До Верховного Суду надійшла касаційна скарга Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

З матеріалів касаційної скарги вбачається, що оскаржувана постанова Харківського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2018 року, прийнята за результатами перегляду постанови Оржицького районного суду Полтавської області від 17 листопада 2017 року. Предметом розгляду у даній справі є перерахунок пенсійних виплат.

Частиною 3 статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) (далі - КАС України) передбачено, що провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Згідно із пунктом 3 частини шостої статті 12 КАС України ( N 2747-IV) для цілей цього Кодексу ( N 2747-IV) справами незначної складності є справи щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

Пунктом 2 частини п'ятої статті 328 КАС України ( N 2747-IV) (в редакції, чинній на момент подання касаційної скарги) передбачено, що не підлягають касаційному оскарженню судові рішення у справах незначної складності.

Отже, відповідно до положень КАС України ( N 2747-IV) рішення суду апеляційної інстанції у даній справі не підлягає касаційному перегляду.

Згідно із пунктом 1 частини першої статті 333 КАС України ( N 2747-IV) суд касаційної інстанції відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційну скаргу подано на судове рішення, що не підлягає касаційному оскарженню.

За таких обставин у відкритті касаційного провадження за даною касаційною скаргою слід відмовити.

На підставі викладеного, керуючись статтями 328 ( N 2747-IV), 333 КАС ( N 2747-IV), ухвалив:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області на постанову Оржицького районного суду Полтавської області від 17 листопада 2017 року та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2018 року у справі N 543/951/17 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії.

Копію ухвали разом з касаційною скаргою та доданими до неї матеріалами направити заявникові.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

 

Суддя-доповідач

М. М. Гімон

Судді:

А. Ю. Бучик

 

Л. Л. Мороз
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали