Додаткова копія: Про перерахування коштів

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 3 липня 2018 року N 629

м. Київ

Про перерахування коштів

Відповідно до статей 15, 151 Закону України "Про електроенергетику", статті 17 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (Закон N 2246-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року N 346 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на підтримку впровадження ринку електричної енергії" (Постанова N 346), ураховуючи листи Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 25 червня 2018 року N 01/13-5113, ДП "Енергоринок" від 26 червня 2018 року N 01/29-8313, з метою покращення розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Установити алгоритм розподілу коштів, згідно з яким кошти, які надходять на додаткові поточні рахунки із спеціальним режимом використання енергопостачальників, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, як погашення заборгованості за електричну енергію, за умови додаткового зазначення у графі платіжного доручення "Призначення платежу": "пункти 8 (Закон N 2246-VIII) і 9 статті 11 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік (Закон N 2246-VIII)" або "бюджетна програма підтримки впровадження ринку електричної енергії, що надається із спеціального фонду державного бюджету відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на підтримку впровадження ринку електричної енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. N 346 (Постанова N 346)", а також дата укладення і номер договору, уповноважений банк перераховує відповідно до договору про організацію взаєморозрахунків, підписаного всіма учасниками цих розрахунків, у тому числі енергопостачальниками, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та ДП "Енергоринок", на додатковий поточний рахунок із спеціальним режимом використання ДП "Енергоринок".

2. Розпорядник коштів Оптового ринку електричної енергії України перераховує кошти, які надійшли відповідно до пункту 1 цієї постанови, відповідно до договору про організацію взаєморозрахунків.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали