РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 23 вересня 1980 р. N 533

Київ

Про перетворення колгоспу "Маяк" Золотоніського району Черкаської області у радгосп Головтваринпрому Міністерства сільського господарства СРСР

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Черкаського облвиконкому, підтриману Міністерством сільського господарства СРСР, Держпланом УРСР, Міністерством сільського господарства УРСР і Міністерством фінансів УРСР про перетворення колгоспу "Маяк" Золотоніського району Черкаської області у радгосп Головтваринпрому Міністерства сільського господарства СРСР.

Перетворення колгоспу в радгосп здійснити в порядку, встановленому постановою Ради Міністрів СРСР і ЦК КПРС від 3 травня 1957 р. N 495 /постанова Ради Міністрів УРСР і ЦК Компартії України від 9 травня 1957 р. N 450/.

Зберегти за колгоспниками, які перейдуть на постійну роботу в радгосп, присадибні ділянки у розмірах, якими вони користувалися в колгоспі.

2. Взяти до відома, що Міністерство сільського господарства СРСР бере на себе всі витрати, зв'язані з перетворенням колгоспу у радгосп.

3. Держплану УРСР і Міністерству фінансів УРСР внести до плану економічного і соціального розвитку та бюджету Української РСР на 1980 рік зміни, що випливають з цієї постанови.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР

Г. ЯРЕМЧУК

Інд. 22

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали