РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 9 грудня 1980 р. N 642

Київ

Про перетворення окремих колгоспів у радгоспи

З метою дальшого поглиблення спеціалізації і концентрації сільськогосподарського виробництва Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозиції Міністерства харчової промисловості СРСР, Миколаївського, Івано-Франківського і Одеського облвиконкомі в, підтримані Держпланом УРСР, Міністерством фінансів УРСР, Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством радгоспів УРСР і Головплодвинпромом УРСР, про перетворення колгоспів у радгоспи згідно з додатком.

Перетворення колгоспів у радгоспи здійснити в порядку, встановленому постановою Ради Міністрів СРСР і ЦК КПРС від 3 травня 1957 р. N 495 /постанова Ради Міністрів УРСР і ЦК Компартії України від 9 травня 1957 р. N 450/.

Зберегти за колгоспниками, які перейдуть на постійну роботу в радгоспи, присадибні ділянки у розмірах, якими вони користувалися в колгоспах.

2. Взяти до відома, що погашення заборгованості колгоспів по позичках Держбанку СРСР та іншим кредиторам беруть на себе міністерства і відомство, у системі яких організуються радгоспи.

3. Держплану УРСР і Міністерству фінансів УРСР внести до плану економічного і соціального розвитку та бюджету Української РСР на 1981 рік зміни, що випливають з цієї постанови.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 

Додаток
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 9 грудня 1980 р. N 642

СПИСОК
колгоспів, намічених до перетворення у радгоспи

Назва колгоспів

Назва радгоспів, що організуються на базі колгоспів

По Миколаївській області

Колгосп імені Фрунзе Березанського району

Радгосп імені Фрунзе Головплодвинпрому УРСР

По Івано-Франківській області

Колгосп "1 Травня" Городенківського району

Приєднати до птахофабрики "Городенківська" Міністерства радгоспі в УРСР

По Одеській області

Колгосп "Україна" Овідіопольського району

Радгосп-завод "Овідіопольський" Міністерства харчової промисловості СРСР

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали