ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СТАТИСТИКИ

ЛИСТ

від 30.01.2012 р. N 18/15-16-644-ЕП

Начальникам митниць

Про переведення на індивідуальний режим ліцензування

Наступним повідомляємо, що наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.01.2012 N 45 (Перелік N 45) переведено суб'єктів господарської діяльності зі спеціальної санкції - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності. При цьому втратили чинність накази Мінекономрозвитку від 05.10.2011 N 89 (Перелік N 89), N 91 (Перелік N 91) в частині застосування до суб'єктів господарської діяльності спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності.

Розгляд зовнішньоекономічних контрактів і видача разових ліцензій на право здійснення зовнішньоекономічних операцій суб'єктами господарської діяльності, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, а також українськими суб'єктами з іноземними, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування, здійснюється в межах компетенції, передбаченої Положенням про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженим наказом Мінекономіки від 17.04.2000 N 47.

Про факти порушення законодавства України при здійсненні зовнішньоекономічних операцій зазначеними суб'єктами господарської діяльності, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, своєчасно інформувати Департамент митних інформаційних технологій та статистики (тел. (044) 481-19-38).

Додаток: дані підприємств в електронному вигляді знаходяться у файлі 45.xls.

 

В. о. начальника Департаменту

К. Г. Юрченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали