ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.02.2012 р. N 18/15-16-962-ЕП

Начальникам митниць

Про переведення на індивідуальний режим ліцензування

Повідомляємо, що наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 31.01.2012 N 84 переведено суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності. При цьому втратив чинність наказ Мінекономрозвитку від 13.10.2011 N 127 в частині застосування до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України спеціальної санкції - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності.

Розгляд зовнішньоекономічних контрактів і видача разових ліцензій на право здійснення зовнішньоекономічних операцій суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України, до якого застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, здійснюється в межах компетенції, передбаченої Положенням про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженим наказом Мінекономіки від 17.04.2000 N 47.

Про факти порушення законодавства України при здійсненні зовнішньоекономічних операцій зазначеним суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України, до якого застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, своєчасно інформувати Департамент митних інформаційних технологій та статистики (тел. (044) 481-19-38).

Додаток: дані підприємства в електронному вигляді знаходяться у файлі 84.xls.

 

В. о. начальника Департаменту

К. Г. Юрченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали