МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 жовтня 2011 року N 102

Про переведення суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності

Відповідно до частини шостої статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" наказую:

1. За порушення пов'язаних із Законом України "Про зовнішньоекономічну діяльність" законів України, що визначають порядок та вимоги до здійснення митних процедур, а саме статті 352 Митного кодексу України, починаючи з 05.10.2011 перевести суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеного в додатку до цього наказу, на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, визнавши таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки від 25.06.2011 N 520 (Перелік N 520) в частині застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності - до цього суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України.

2. Розгляд зовнішньоекономічних контрактів і видачу ліцензій на здійснення зовнішньоекономічної діяльності суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеним у додатку до цього наказу, починаючи з 05.10.2011 здійснювати відповідно до Положення про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженого наказом Міністерства економіки від 17.04.2000 N 47.

3. Департаменту зовнішньоекономічної діяльності (Кравченко В. В.):

в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової служби, Національного банку, Управління Служби безпеки України в Одеській області, Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації;

забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки в розділі спеціальних санкцій.

4. Головному управлінню зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації (Тетюхін С. М.) довести цей наказ до відома суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеного в додатку до цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора департаменту зовнішньоекономічної діяльності Кравченка В. В.

 

Перший заступник
Міністра економічного
розвитку і торгівлі України

В. А. Копилов

 

Додаток
до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
05.10.2011 N 102

ПЕРЕЛІК
суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України, яких переведено на індивідуальний режим ліцензування

N

Назва резидента

Область

Адреса резидента

Код згідно з ЄДРПОУ

Сума заборг., тис. од.

Валюта

Назва нерезидента

Адреса нерезидента

Тип порушення

N наказу, яким була заст. спецсанкція

1

ПП "НОВО-ТЕХ ПЛЮС"

ОДЕСЬКА

ЮР. АДР. 67801, СМТ ОВІДІОПОЛЬ, ВУЛ. ЛЕНІНА, 416/А. ПОШТ. АДР. 65005, М. ОДЕСА, ВУЛ. БУГАЇВСЬКА, 21/37. ДИРЕКТОР - ГРИГОРЬЄВА С. В.

0035732683

 

 

 

 

Ст. 352 Митного кодексу України

Наказ N 520 від 25.06.2011 р. (Перелік N 520)

 

Директор департаменту
зовнішньоекономічної діяльності

В. В. Кравченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали