Додаткова копія: Про перевірку дотримання вимог антикорупційного законодавства в Національній поліції України

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 07 листопада 2017 року N 911

Про перевірку дотримання вимог антикорупційного законодавства в Національній поліції України

Відповідно до підпункту 1 пункту 5 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року N 878 (Постанова N 878), Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року N 706 (Постанова N 706), з метою проведення перевірки організації роботи із запобігання і протидії корупції в Національній поліції України та виконання вимог Припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 13 квітня 2017 року N 160, наказую:

1. Утворити робочу групу з проведення перевірки організації роботи із запобігання і протидії корупції в Національній поліції України (далі - робоча група).

2. Затвердити такі, що додаються:

1) Склад робочої групи;

2) Програму перевірки організації роботи із запобігання і протидії корупції в Національній поліції України.

3. Начальникові Управління запобігання корупції та проведення люстрації Фодчуку А. Б., директорові Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу Боднарю В. Є. відрядити із 08 по 15 листопада 2017 року до Національної поліції України членів робочої групи, а саме: заступника начальника Управління запобігання корупції та проведення люстрації - начальника відділу контролю за виконанням антикорупційних програм в апараті МВС та центральних органах виконавчої влади Іванчика І. А. (старший робочої групи), головного спеціаліста відділу контролю за виконанням антикорупційних програм в апараті МВС та центральних органах виконавчої влади Управління запобігання корупції та проведення люстрації Петрушка М. М. та заступника начальника відділу взаємодії з Національною поліцією управління формування політики щодо діяльності Національної поліції Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу Заблоцького Ю. П.

4. Голові Національної поліції України Князєву С. М. забезпечити умови для виконання вищезазначеними особами їх повноважень.

5. Начальникові Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС Фодчуку А. Б. доповісти про результати перевірки.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

А. Б. Аваков
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали