ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

НАКАЗ

від 3 жовтня 2011 року N 837/173

Про перевірку складів тимчасового зберігання та митних ліцензійних складів, на яких зберігаються лікарські засоби

На виконання доручення Прем'єр-міністра України Азарова М.Я. від 05.08.2011 N 38618/0/1-11, з метою запровадження механізму превентивного (попереджувального) контролю якості і безпеки лікарських засобів (у тому числі субстанція та продукція "in bulk"), які зберігаються на складах тимчасового зберігання та митних ліцензійних складах наказуємо:

1. Державній митній службі України із залученням Державної служби України з лікарських засобів здійснити у термін з 03.10.2011 до 28.10.2011 огляд територій та приміщень складів тимчасового зберігання та митних ліцензійних складів на яких зберігаються лікарські засоби (у тому числі субстанція та продукція "in bulk").

2. Для проведення огляду:

2.1. Начальникам Київської регіональної митниці, митниць, Державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити створення комісій та складання графіків огляду;

2.2. Довести графіки огляду до відома суб'єктів господарювання, що є власниками складів тимчасового зберігання та митних ліцензійних складів на яких зберігаються лікарські засоби (у тому числі субстанції та продукція "in bulk");

2.3. Призначити головами комісій представників Київської регіональної митниці, митниць - на рівні заступників начальників митних органів.

3. За результатами проведених оглядів кожного з об'єктів, забезпечити складання актів оглядів за формою, затвердженою наказом Державної митної служби України від 04.07.2003 N 435.

4. Головам комісій у термін до 04.11.2011 надати до Державної митної служби України узагальнену інформацію за результатами проведених оглядів.

5. Державній митній службі України в термін до 10.11.2011 інформувати Міністерство фінансів України про результати здійснених заходів.

6. Начальникам Київської регіональної митниці, митниць створити належні умови праці для членів комісій.

Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

 

Голова Державної
митної служби України

І. Г. Калєтнік

Голова Державної служби
України з лікарських засобів

О. С. Соловйов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали