МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 червня 2011 року N 187

Про підготовку колегії Міненерговугілля

З метою належної підготовки засідання колегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України відповідно до Тематичного плану наказую:

1. Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.); Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.); Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Кирюшин І. В.); НАК "Енергетична компанія України" (Омеляновський П. Й.); ДП НЕК Укренерго (Ходаківський В. М.); Держенергонагляд (Лушкін В. А.); ДП "НАЕК "Енергоатом" (Недашковський Ю. О.); НАК "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.) - підготувати та надати Департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільного захисту матеріали з питання "Про стан промислової безпеки та охорони праці на підприємствах паливно-енергетичного комплексу, забезпечення безпечного використання електроенергії та газу у побуті" у терміни, визначені Планом підготовки засідання Колегії Міненерговугілля, що додається.

2. Департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільного захисту (Онищенко О. М.) - узагальнити отриману інформацію, підготувати аналітичні матеріали, проект рішення, доповідь.

3. Адміністративно-господарському департаменту (Дячук Г. І.) - забезпечити організацію засідання колегії.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - голову комісії з реорганізації Мінпаливенерго Корнякову Т. В. (за згодою).

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали