ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.06.2011 р. N 500

Про підготовку навчальних закладів області до нового 2011/2012 навчального року

Відповідно до вимог нормативних актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, з метою забезпечення організованого початку 2011/2012 навчального року у навчальних закладах області:

1. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

1.1. До 10 серпня 2011 року провести відповідну роботу з підготовки загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів до початку 2011/2012 навчального року, взяти на особливий контроль питання їх матеріально-технічного і кадрового забезпечення.

1.2. Організувати районні (міський) огляди-конкурси щодо стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до нового навчального року.

Вивчити питання щодо збільшення видатків на освіту у місцевих бюджетах на 2011 рік шляхом виділення цільових додаткових коштів для покращання матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема для проведення капітальних ремонтів приміщень навчальних закладів, встановлення комп'ютерних комплексів у загальноосвітніх школах, під'єднання їх до мережі Інтернет, покращення харчування учнів та вихованців, придбання сучасного обладнання для навчальних кабінетів, спортивних залів, забезпечення підручниками, шкільними автобусами, створення відповідних санітарно-гігієнічних та безпечних умов навчання і виховання, розширення мережі позашкільних навчальних закладів, гуртків на базі загальноосвітніх шкіл.

1.3. До 15 серпня 2011 року забезпечити необхідні умови для навчання та виховання учнів молодших класів, залучення органів місцевого самоврядування, підприємців, громадськості, меценатів та спонсорів до участі в акції "Дай руку, першокласнику!".

1.4. Вжити невідкладних заходів щодо приведення мережі дошкільних навчальних закладів у відповідність до потреб населення. До 20 вересня 2011 року проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та забезпечити залучення усіх дітей п'ятирічного віку до різних форм передшкільної освіти.

1.5. Забезпечити умови рівного доступу до якісної освіти на базі неспеціалізованих загальноосвітніх закладів осіб, які потребують корекції фізичного розвитку (обладнання пандусів, ліфтів або підйомників, спеціальних туалетних кімнат та вбиралень).

1.6. До 25 вересня 2011 року завершити підготовку навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період, проводити системну роботу з впровадження у них енергозберігаючих технологій.

1.7. Вжити дієвих заходів для переходу усіх загальноосвітніх навчальних закладів на однозмінний режим роботи.

1.8. Продовжувати роботу з оптимізації мережі навчальних закладів відповідно до освітніх запитів населення та фінансово-економічних чинників, передбачивши можливість здобуття повної загальної середньої освіти за всіма можливими формами, а також створення умов для навчання обдарованих дітей.

1.9. Забезпечити організацію регулярного безкоштовного підвезення до місць навчання і додому учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, які цього потребують.

1.10. Проводити систематичний моніторинг і аналіз організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей дошкільного віку, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, інформувати управління освіти і науки, у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації про хід оздоровчої кампанії.

1.11. Забезпечити відповідно до законодавства отримання навчальними закладами державних актів на землю.

1.12. Організувати безоплатне проведення медичних оглядів педагогічних працівників.

1.13. Провести до 20 серпня 2011 року засідання виконкому Тернопільської міської ради, колегій районних державних адміністрацій з питань готовності закладів освіти на відповідних територіях до роботи у 2010/2011 навчальному році та в зимовий період.

1.14. Організувати урочисте проведення в загальноосвітніх закладах 1 вересня 2011 року Дня знань.

1.15. Про проведену роботу інформувати управління освіти і науки обласної державної адміністрації до 1 серпня та 1 вересня 2011 року.

2. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації:

2.1. Забезпечити постійний контроль за підготовкою закладів освіти до нового 2011/2012 навчального року.

2.2. Вжити заходів із забезпечення контролю за виконавською дисципліною в органах управління освітою, навчальних закладах області, організацією співпраці керівників органів управління освітою, навчальних закладів з органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування щодо вирішення актуальних проблем у галузі освіти.

2.3. Систематично проводити моніторинг стану матеріально-технічної бази, санітарно-гігієнічних умов у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

2.4. Про проведену роботу інформувати обласну державну адміністрацію до 10 серпня та 10 вересня 2011 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали