ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2010 р. N 736

Про підготовку придорожньої інфраструктури до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Донецькій області

У зв'язку з необхідністю підготовки придорожньої інфраструктури до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.11.2009 N 1563-р "Про схвалення Концепції забезпечення функціонування транспорту та управління дорожнім рухом під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (із змінами), Законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про дорожній рух" та "Про автомобільні дороги":

1. Рекомендувати виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям:

1.1. До 25.01.2011 розробити та затвердити план заходів по приведенню в належний стан об'єктів, територій, прилеглих до автомобільних та залізничних доріг, лісосмуг тощо, основних напрямків руху вболівальників та гостей Донецької області, згідно з переліком (додаток 1).

1.2. Забезпечити виконання відповідних заходів, передбачивши кошти для їх фінансування в місцевих бюджетах на 2011 рік.

1.3. Здійснити заходи щодо заохочування власників існуючих об'єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування до розбудови цих об'єктів, підвищення їх естетичної цінності, розширення напрямків сервісу.

1.4. У містах та районах області згідно з додатком 2 розпорядження, здійснити необхідну роботу щодо залучення інвесторів до будівництва комплексів придорожнього сервісу.

1.5. Спільно з управлінням ДАІ ГУМВС України в Донецькій області (Рубцов) та Службою автомобільних доріг у Донецькій області (Малов) забезпечити встановлення та заміну на територіях населених пунктів та за їх межами інформаційно-вказівних дорожніх знаків за європейськими стандартами з дублюванням англійською мовою у відповідності до ДСТУ 4100-2002 "Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування на автомобільних дорогах".

2. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Машошин) забезпечити контроль за приведенням в належний стан існуючих об'єктів торгівлі та обслуговування придорожньої інфраструктури, сприяти заохочуванню до будівництва об'єктів придорожнього сервісу.

3. Головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (Ішков):

3.1. Забезпечити контроль за виконанням заходів з підготовки автомобільних доріг, технічних засобів організації дорожнього руху та об'єктів дорожнього сервісу.

3.2. Спільно з виконавчими органами міських рад, райдержадміністраціями, адміністраціями промислових підприємств усіх форм власності вжити заходи щодо приведення до належного стану фасадів будівель підприємств, огорож, під'їзних доріг тощо.

4. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації (Пащенко) спільно з виконавчими органами міських рад, райдержадміністраціями, адміністраціями підприємств агропромислового комплексу усіх форм власності вжити заходи щодо приведення до належного стану фасадів будівель сільськогосподарських підприємств, огорож, під'їзних доріг тощо.

5. Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Лукашенко) встановити контроль за приведенням до належного стану елементів благоустрою та споруд інженерних комунікацій в містах і районах області.

6. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації (Пташка) забезпечити виконання заходів по приведенню до належного стану пам'ятників та територій, де вони встановлені.

7. Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації (Кузьменко) спільно з міськими та районними органами архітектури забезпечити своєчасний розгляд та погодження архітектурних рішень, передпроектних проробок та проектної документації на ремонтні роботи, реконструкцію і будівництво об'єктів придорожнього сервісу, розміщення рекламоносіїв, малих архітектурних форм тощо.

8. Структурним підрозділам облдержадміністрації, виконавчим органам міських рад, райдержадміністраціям щомісяця надавати інформацію заступникам голови облдержадміністрації про хід виконання заходів за напрямками роботи до 15-го числа місяця, що настає за звітним періодом.

9. Заступникам голови облдержадміністрації постійно здійснювати розгляд ходу виконання заходів з підготовки придорожньої інфраструктури у містах і районах області, закріпленими за ними відповідно до Розподілу обов'язків між керівними працівниками облдержадміністрації.

10. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Аліпова О. М.

 

Голова облдержадміністрації 

А. М. Близнюк 

 

Додаток 1
до розпорядження Донецької облдержадміністрації
28.12.2010 N 736 

Перелік об'єктів придорожньої інфраструктури до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Автодороги та їх окремі елементи (споруди водовідводу, мости та тунелі, розв'язки, залізничні переїзди, узбіччя, пішохідні переходи, лісопосадки та лісосмуги тощо).

Технічні засоби організації дорожнього руху (дорожні знаки, інформаційні табло, дорожня розмітка, напрямні пристрої пішохідної огорожі, світлофори тощо).

Об'єкти дорожнього сервісу (майданчики відпочинку, автозаправні станції (АЗС) та автозаправні газонакопичувальні станції (АЗГНКС), станції технічного обслуговування (СТО) та пункти технічного обслуговування (ПТО), автостанції та зупинки громадського транспорту з прилеглою територією тощо).

Будівлі підприємств обслуговування (магазини, торгівельні павільйони, кіоски, навіси, лотки, об'єкти громадського харчування, ринки, об'єкти побутових послуг тощо).

Індивідуальні та багатоквартирні житлові будинки.

Будинки та споруди промислових та сільськогосподарських підприємств, огорожі, під'їзні дороги тощо.

Споруди інженерних комунікацій.

Елементи благоустрою (пішохідні доріжки, в'їзні знаки та стели, огорожі, малі архітектурні форми, контейнери та майданчики для збирання сміття, зелені насадження тощо).

Пам'ятники та пам'ятні дошки.

Рекламні засоби та конструкції рекламоносіїв.

Інші будівлі та споруди, розташовані в межах полос відведення автомобільних доріг, залізниці або суміжно з ними.

 

Заступник керівника
апарату облдержадміністрації
 

М. А. Татаринцева 

 

Додаток 2
до розпорядження Донецької облдержадміністрації
28.12.2010 N 736 

Розміщення комплексів придорожнього сервісу на території міст Донецьк, Маріуполь, Слов'янськ, Дебальцеве, Краматорськ та Амросіївського, Волноваського, Новоазовського, Першотравневого, Тельманівського, Ясинуватського районів

N п/п 

Варіанти місця розташування земельних ділянок 

Площа земельної ділянки, га 

Місто Донецьк 

Східний напрямок Макіївське шосе, вул. Горностаєвська  

2,4 

Північний напрямок вул. Взльотна  

2,22 

Південний напрямок вул. Взльотна  

1,12 

Південний напрямок пр. Ленінський  

0,62 

Південний напрямок пр. Ленінський  

6,96 

Південний напрямок пр. Ленінський  

24,87 

Місто Маріуполь 

вул. Тополина  

1,5 

Місто Слов'янськ 

Існуючий комплекс будівель "Слов'янський базар" (автодорога М-03 Київ - Харків - Довжанський, км 671)  

1,2 

Місто Дебальцеве 

Район АЗС по вул. Красна, 1 г (автодорога Знам'янка - Луганськ - Ізварине, км 517)  

2,0 

Місто Краматорськ 

10 

Північний в'їзд, уздовж шосе  

2,5 

Амвросіївський район 

11 

Успенська сільська рада (автодорога Т-05-07 Донецьк - Харцизьк - Амвросіївка - КПП "Успенка", км 92+800)  

1,0 

Волноваський район 

12 

м. Волноваха, уздовж автодороги Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь  

2,4 

Новоазовський район 

13 

м. Новоазовськ  

1,00 

Першотравневий район 

14 

смт Мангуш  

1,2 

Тельманівський район 

15 

На території Коньковської сільської ради (за межами населених пунктів)  

1,00 

Ясинуватський район 

16 

Район Ясинуватської розвілки  

2,4 

 

Заступник керівника
апарату облдержадміністрації
 

М. А. Татаринцева 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали