ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.10.2011 р. N 1909

Київ

Про підготовку проекту Київської міської програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2012 - 2016 роки

Відповідно до статті 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження", Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.10.2009 N 520/2589, з метою вирішення питання щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та урегулювання відносин у сфері утримання та поводження з домашніми та іншими тваринами в місті, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити у жовтні 2011 року розробку проекту Київської міської програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2012 - 2016 роки (далі - Програма).

2. Визначити замовником робіт із розробки проекту Програми Головне управління екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) визначити розробника проекту Програми в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали