ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.01.2012 р. N 5

Київ

Про підготовку програми інформування громадськості та розміщення соціальної реклами з питань оподаткування та діяльності органів Державної податкової служби м. Києва на 2012 - 2014 роки

Відповідно до статті 2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні", статі 12 Закону України "Про рекламу", статті 3 Закону України "Про інформацію" та з метою інформування громадськості у сфері оподаткування; проведення масово-роз'яснювальної роботи серед широких верств населення, спрямованої на виховання соціальної свідомості, поширення податкових знань в суспільстві, досягнення взаєморозуміння та налагодження партнерських відносин між платниками податків та державою:

1. Розробити проект програми інформування громадськості та розміщення соціальної реклами з питань оподаткування та діяльності органів Державної податкової служби м. Києва на 2012 - 2014 роки (далі - Програма).

2. Визначити розробниками Програми Головне фінансове управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Державну податкову адміністрацію у м. Києві (далі - розробники).

3. Розробникам забезпечити в січні 2012 року розробку Програми та її подання на затвердження до Київської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

Л. Новохатько

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали