НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2012 року N 438

Про підготовку проведення фестивалю "Кришталеві джерела" у 2012 році

У зв'язку з проведенням у 2012 році Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв "Кришталеві джерела", одним із співзасновників якого є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (спільний наказ N 5/200/290/1079/15 від 01.04.2009), на підставі пунктів 1.3, 2.3 Положення про Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв "Кришталеві джерела" Національна рада вирішила:

1. Разом із Організаційним комітетом Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв "Кришталеві джерела" розпочати організаційну роботу з підготовки до його проведення в 2012 році.

2. Рекомендувати до складу дирекції фестивалю "Кришталеві джерела" працівників Національної ради:

О. Ракіну - начальника управління координації роботи представників та секретаріатів представників;

В. Мазурика - представника Національної ради у Вінницькій обл.;

Т. Кравченко - начальника відділу зв'язків із ЗМІ та громадськими організаціями;

Т. Собчук - начальника управління організаційного забезпечення;

М. Гриценка - завідувача сектору зв'язків із громадськістю та забезпечення доступу до публічної інформації;

О. Карамушку - завідувача сектору інформаційних технологій;

О. Павлюк - помічника-консультанта члена Національної ради;

Л. Живолуп - головного спеціаліста управління координації роботи представників та секретаріатів представників;

І. Фоменка - спеціаліста першої категорії секретаріату представника Національної ради в Сумській області.

3. Начальнику управління координації роботи представників та секретаріатів представників О. Ракіній доручити представникам Національної ради в областях, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі провести відповідну інформаційно-роз'яснювальну роботу серед регіональних та місцевих теле- і радіокомпаній, фото-студій щодо участі дітей і молоді в цьогорічних конкурсах фестивалю "Кришталеві джерела" та зорієнтувати їх на подання заявок і творчих робіт до Оргкомітету фестивалю.

4. Керівнику апарату Національної ради В. Пащуку надати сприяння Оргкомітету Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв "Кришталеві джерела" в підготовці заходів із його проведення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників і відділ зв'язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на члена Національної ради, голову Оргкомітету фестивалю "Кришталеві джерела" О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали