ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 листопада 2011 року N 722

Про підготовку та подання звітів про результати річних досліджень молодих учених НАН України - стипендіатів Верховної Ради України у 2011 році

У зв'язку із закінченням терміну отримання молодими ученими НАН України іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених у 2011 р. та відповідно до пп. 12 і 13 Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 16.03.2007 N 774-V "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених":

1. Науковим установам НАН України, зазначеним у додатку, де працюють стипендіати, подати до 25 січня 2012 року до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, Президія НАН України, к. 320, тел. 239-64-51) науковий звіт про результати річних досліджень та витяг з протоколу засідання вченої ради, на якому цей звіт було затверджено.

2. Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України разом з Науково-організаційним відділом Президії НАН України до 10 лютого 2012 року організувати подання до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти наукових звітів та витягів з протоколів засідання вчених рад по всіх стипендіатах, які працюють в установах НАН України.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Комісію по роботі з науковою молоддю НАН України та Науково-організаційний відділ Президії НАН України.

 

В. о. віце-президента
Національної академії наук України
академік НАН України

А. Г. Загородній

В. о. головного вченого секретаря
Національної академії наук України
академік НАН України

В. Ф. Мачулін

 

Додаток
до розпорядження Президії НАН України
15.11.2011 N 722

Молоді учені НАН України, які отримують іменні стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених у 2011 р.

1. Слинько Віталій Іванович - доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту механіки ім. С. П. Тимошенка НАН України.

2. Галуза Олексій Анатолійович - доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту електрофізики і радіаційних технологій НАН України.

3. Морозовська Ганна Миколаївна - доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова НАН України.

4. Єлісєєв Євген Анатолійович - доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України.

5. Сторонянська Ірина Зеновіївна - кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Інституту регіональних досліджень НАН України.

 

В. о. головного вченого секретаря
Національної академії наук України
академік НАН України

В. Ф. Мачулін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали