ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.09.2011 р. N Р-630/0/3-11

Про підготовку та проведення регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011"

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", з метою підтримки з боку громадськості та держави високого рівня соціально-економічного розвитку області, відзначеної статусом "Регіон - лідер з виробництва кращих вітчизняних товарів 2011 року" на загальнодержавній виставковій акції "Барвиста Україна", для забезпечення підготовки і проведення регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011":

1. Затвердити Положення про організацію та проведення регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011", що додається.

2. Створити обласну конкурсну комісію з визначення переможців у номінаціях регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011" у складі згідно з додатком.

3. Затвердити перелік номінацій регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011" (додається).

4. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам сприяти проведенню регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011" шляхом організації першого етапу конкурсу на місцях.

5. Розпорядження голови облдержадміністрації від 19 листопада 2010 року N Р-722/0/3-10 "Про підготовку та проведення регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2010" визнати таким, що втратило чинність.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на начальника управління протокольних та масових заходів облдержадміністрації Саклакова А. Г., контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Подоплєлову Н. Л.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
19.09.2011 N Р-630/0/3-11

ПЕРЕЛІК
номінацій регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011"

1. КРАЩЕ ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються промислові підприємства регіону будь-яких форм власності, які продемонстрували найбільш значні успіхи у розвитку виробництва.

2. КРАЩЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ГОСПОДАРСТВО ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються провідні агропромислові підприємства, колективи та фермерські господарства, які стали справжніми дбайливими господарями на землі та продемонстрували найбільш значні успіхи у виробництві сільськогосподарської продукції.

3. КРАЩЕ БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються будівельні підприємства та компанії області будь-яких форм власності, які досягли значних успіхів у промисловому, громадському та житловому будівництві.

4. КРАЩЕ ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються транспортні компанії, підприємства області будь-яких форм власності, які продемонстрували найбільш значні успіхи у забезпеченні вантажних та пасажирських перевезень.

5. КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Номінуються підприємства житлово-комунального господарства будь-яких форм власності, які продемонстрували найбільш значні успіхи та досягли високих показників у розвитку інфраструктури регіону.

6. КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО СФЕРИ ПОСЛУГ

Номінуються представники сфери обслуговування населення будь-яких форм власності, які надають високоякісні послуги споживачам і досягли найвищих виробничих та якісних показників.

7. КРАЩА ТОРГОВА МАРКА ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються зареєстровані торгові марки провідних підприємств Придніпров'я, які мають стабільний попит на свою продукцію споживачів області та досягли найбільш високих обсягів продажу товарів на українському ринку.

8. КРАЩИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАСІБ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються найбільш популярні в регіоні засоби масової інформації будь-якої форми власності (телерадіокомпанії, телеканали, радіокомпанії, телестудії, інформаційні агенції), які викликали велику зацікавленість громадськості та мають найбільшу аудиторію.

9. КРАЩИЙ ДРУКОВАНИЙ ЗАСІБ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються найбільш популярні в регіоні друковані засоби масової інформації будь-якої форми власності, які здобули найбільшу популярність серед читачів.

10. КРАЩИЙ ДІЯЧ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються діячі культури та мистецтв Дніпропетровщини, у тому числі і представники української культурної діаспори за кордоном, які мали значні досягнення та зробили значний внесок у розвиток національної культури.

11. ЮНЕ ДАРУВАННЯ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються юні таланти Придніпров'я віком до 14 років, чиї значні успіхи і досягнення мали позитивний резонанс та визнані громадськістю.

12. КРАЩИЙ ЛІКАР ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються високопрофесійні фахівці в галузі медицини, які досягли найбільших успіхів у справі профілактики та збереження здоров'я нації і розвитку медицини Дніпропетровщини.

13. КРАЩИЙ ВЧИТЕЛЬ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються висококваліфіковані та самовіддані працівники сфери освіти, які успішно реалізують сучасні навчальні програми та впроваджують нові методи розвитку освіти в регіоні.

14. КРАЩИЙ ДІЯЧ НАУКИ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються науковці Дніпропетровщини, які здобули визнання завдяки науковій діяльності та високим досягненням, що зробили значний внесок у розвиток науки.

15. КРАЩИЙ МЕДИЧНИЙ ПРАЦІВНИК ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються медичні працівники закладів охорони здоров'я, які досягли найбільших успіхів у фаховій справі та мають позитивні відгуки з боку пацієнтів.

16. СПОРТИВНЕ ДОСЯГНЕННЯ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються видатні спортсмени, спортивні команди Дніпропетровщини та учасники змагань з інваспорту, які досягли найвищих результатів у будь-яких українських, європейських чи світових змаганнях з різноманітних видів спорту.

17. КРАЩИЙ ТРЕНЕР ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються видатні тренери спортсменів, спортивних команд Дніпропетровщини та учасників змагань з інваспорту, які досягли найвищих результатів та відзначалися високим професіоналізмом.

18. КРАЩИЙ ЖУРНАЛІСТ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються професійні журналісти, кореспонденти, чиї публікації, рубрики, репортажі та авторські програми відзначалися високим професіоналізмом, актуальністю й мали велике суспільне значення.

19. КРАЩИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються громадські діячі регіону, зокрема: депутати рад усіх рівнів, представники політичних партій, громадських об'єднань тощо, які приділяли значну увагу вирішенню суспільних проблем у регіоні.

20. КРАЩИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються соціальні працівники регіону усіх рівнів та різної відомчої приналежності, які приділяли значну увагу вирішенню соціальних питань регіону.

21. КРАЩИЙ ГІРНИК ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються працівники, які мають високу професійну майстерність, вагомі трудові здобутки та зробили значний внесок у розвиток гірничорудної промисловості регіону.

22. КРАЩИЙ СПІВРОБІТНИК ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються співробітники Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області, прокуратури, а також приватних охоронних фірм, які мають висококваліфіковану підготовку і вміло на практиці застосовують її у відповідній галузі щодо захисту інтересів фізичних та юридичних осіб.

23. КРАЩИЙ МЕЦЕНАТ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються фізичні або юридичні особи, які у 2011 зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, збереження історико-культурних традицій Дніпропетровщини, надали суттєву допомогу соціально незахищеним верствам населення.

24. КРАЩИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються найвидатніші особистості регіону зі складу депутатів усіх рівнів та державних службовців, чия діяльність у 2011 році мала виключне значення для Дніпропетровського регіону.

25. КРАЩИЙ МЕТАЛУРГ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються працівники, які досягли високих показників в роботі та зробили значний особистий внесок у підвищення обсягів та ефективності виробництва металургійної промисловості.

26. КРАЩИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються фізичні або юридичні особи регіону, які продемонстрували найбільш значні успіхи у підприємницькій діяльності.

27. КРАЩИЙ ІНВЕСТОР ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються фізичні або юридичні особи, які розробили або запровадили інвестиційний проект для поліпшення соціально-економічного розвитку регіону.

28. КРАЩИЙ РЯТІВНИК ПРИДНІПРОВ'Я

Номінуються військовослужбовці військових частин та підрозділів, співробітники правоохоронних органів МВС України в Дніпропетровській області, МНС України в Дніпропетровській області, а також приватні охоронні фірми, які брали участь у заходах щодо захисту або рятування на території Дніпропетровської області, України.

 

Заступник голови -
керівник апарату
облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
протокольних та масових
заходів облдержадміністрації

А. Г. Саклаков

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
19.09.2011 N Р-630/0/3-11

ПОЛОЖЕННЯ
про організацію та проведення регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011"

1. Загальні положення

Регіональний конкурс "Світоч Придніпров'я - 2011" проводиться з метою відзначення за видатні досягнення у забезпеченні розвитку галузей народного господарства, соціально-гуманітарної сфери, окремих особистостей та трудових колективів підприємств, організацій, які своєю відданою працею сприяють розвитку та процвітанню Дніпропетровщини, створенню її позитивного іміджу.

Організатори регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011" - Дніпропетровська обласна державна адміністрація та Дніпропетровська обласна рада.

2. Вимоги до претендентів на участь у конкурсі

Окремі особистості, трудові колективи підприємств, організації, які пропонуються для участі у конкурсі, повинні продемонструвати вагомий внесок в економічний, науково-технічний, соціально-культурний розвиток Дніпропетровської області, досягти найкращих результатів на всеукраїнському і міжнародному рівнях.

3. Порядок та умови проведення конкурсу

Регіональний конкурс "Світоч Придніпров'я - 2011" здійснюється у два етапи.

Перший етап проводиться протягом листопада 2011 року на місцях: у містах, районах та галузевих управліннях облдержадміністрації.

Для підведення підсумків першого етапу створюються місцеві й галузеві конкурсні комісії.

Місцеві конкурсні комісії у містах очолюють міські голови, а у районах - голови райдержадміністрацій та районних рад (за погодженням як співголови). Галузеві конкурсні комісії очолюють відповідно до переліку номінацій заступники голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Місцеві та галузеві конкурсні комісії розглядають пропозиції і визначають переможців першого етапу (не більше одного претендента у кожній номінації). У разі відсутності претендентів, які відповідають вимогам розділів 1, 2 цього положення, місцеві та галузеві конкурсні комісії письмово повідомляють обласну конкурсну комісію про відсутність кандидатур.

Керівники місцевих та галузевих конкурсних комісій оформляють на переможців першого етапу подання (форма додається) співголовам обласної конкурсної комісії та надсилають їх до 18 листопада 2011 року до облдержадміністрації. Узагальнення наданих матеріалів здійснює управління протокольних та масових заходів облдержадміністрації.

Другий етап проводиться протягом першої декади грудня 2011 року на обласному рівні.

Переможці регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011" визначаються обласною конкурсною комісією, до складу якої входять керівники облдержадміністрації, обласної ради, правоохоронних органів, авторитетні громадські діячі, представники певних професійних напрямів.

Обласна конкурсна комісія на підставі результатів першого етапу визначає переможців конкурсу в кожній номінації за десятибальною системою оцінювання шляхом таємного голосування. За підсумком підрахунку балів у кожній номінації визначається переможець.

Результати таємного голосування затверджуються рішенням обласної конкурсної комісії.

4. Визначення і нагородження переможців

Визначення переможців регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011" відбувається відповідно до переліку затверджених номінацій.

Нагородження відзнаками проводиться обласною конкурсною комісією в урочистій обстановці за участю громадськості.

 

Заступник голови -
керівник апарату
облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
протокольних та масових
заходів облдержадміністрації

А. Г. Саклаков

 

Додаток
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
19.09.2011 N Р-630/0/3-11

СКЛАД
обласної конкурсної комісії з визначення переможців у номінаціях регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011"

ВІЛКУЛ
Олександр Юрійович

голова облдержадміністрації, співголова конкурсної комісії

УДОД
Євген Григорович

голова обласної ради, співголова конкурсної комісії (за згодою)

САКЛАКОВ
Андрій Геннадійович

начальник управління протокольних та масових заходів облдержадміністрації, секретар конкурсної комісії

ЗАДОРОЖНИЙ
Вячеслав Казимирович

перший заступник голови облдержадміністрації

ЛЮБОВИЧ
Олександр Андронович

заступник голови облдержадміністрації

ПОДОПЛЄЛОВА
Надія Леонідівна

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації

ПУСТОВА
Марія Іванівна

заступник голови облдержадміністрації

СТУПАК
Іван Іванович

заступник голови облдержадміністрації

ТЕМНИК
Геннадій Павлович

заступник голови облдержадміністрації

АДАМСЬКИЙ
Анатолій Павлович

перший заступник голови обласної ради по виконавчому апарату (за згодою)

МУКСІМОВ
Андрій Олександрович

перший заступник голови обласної ради по виконавчому апарату - начальник управління з питань соціально-економічного розвитку регіону та інвестиційної політики (за згодою)

ДАЦЬКО
Тетяна Федорівна

заступник голови обласної ради - керуюча справами (за згодою)

БЕЗУГЛИЙ
Дмитро Георгійович

заступник голови обласної ради по виконавчому апарату - начальник відділу з питань внутрішньої політики (за згодою)

НАУМЕНКО
Віктор Олексійович

заступник голови обласної ради по виконавчому апарату, голова Дніпропетровського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців (за згодою)

ШИЛОВА
Вікторія Віталіївна

заступник голови обласної ради по виконавчому апарату - начальник відділу з питань політичної стратегії та захисту конституційних прав громадян (за згодою)

ШИПКО
Андрій Федорович

заступник голови обласної ради по виконавчому апарату - начальник відділу з питань гуманітарної та соціально-культурної сфери (за згодою)

БАБЕНКО
Віктор Миколайович

начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області (за згодою)

БАБІЧ
Лариса Ігорівна

голова громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації, голова Дніпропетровської міської громадської організації "Діти війни - України" (за згодою)

БУТКІВСЬКИЙ
Віктор Володимирович

начальник Головного управління МНС України в Дніпропетровській області (за згодою)

ВЕЛИЧКО
Олександр Григорович

ректор Національної металургійної академії України, голова Ради ректорів при голові облдержадміністрації (за згодою)

ДУБІЛЬ
Віталій Петрович

голова Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок (за згодою)

ЖМУРЕНКО
Віталій Григорович

президент Дніпропетровської торгово-промислової палати (за згодою)

ЗАРАЙСЬКА
Світлана Павлівна

голова обласної організації Національної спілки журналістів України (за згодою)

ШИНКАРЕНКО
Сергій Вікторович

голова Державної податкової адміністрації в Дніпропетровській області (за згодою).

 

Заступник голови -
керівник апарату
облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
протокольних та масових
заходів облдержадміністрації

А. Г. Саклаков

 

Додаток
до Положення про організацію та проведення регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011"

(для фізичних осіб)

Голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Голові Дніпропетровської обласної ради


ПОДАННЯ
на претендента для участі в обласному етапі
регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011"

1. Назва номінації _______
___________

2. Прізвище, ім'я, по батькові __________
___________

3. Посада і місце роботи __
___________
___________
___________

4. Число, місяць, рік народження ______

5. Стать ____

6. Науковий ступінь, вчене звання, спеціальне звання _
___________

7. Державні нагороди України та почесні звання _____
___________
___________

8. Загальний трудовий стаж ___________

_

9. Обґрунтування висування претендента відповідно до номінації (характеристика із зазначенням конкретних особливих заслуг особи з наведенням об'єктивних показників діяльності)
___________
___________
___________
___________
___________
___________
___________
___________
___________
___________

Кандидатура ___________ рекомендована
                                               (найменування організації, дата обговорення, N протоколу)
___________
___________

10. Адреса претендента (службова, домашня) ________
___________
тел./факс ________ електронна пошта ___

Підпис особи, що порушує клопотання ___
                                                                                                                    (П. І. Б.)

М. П.

"___" 2011 р.

Примітка:

подання необхідно надати в друкованому та електронному вигляді (диск або на е-mail облдержадміністрації: info@adm.dp.ua, копію - на е-mail управління протокольних та масових заходів: upmm@adm.dp.ua)

Матеріали подавати за адресою: 49004, м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1, (0562) 7428671; 7428986

 

Начальник управління
протокольних та масових
заходів облдержадміністрації

А. Г. Саклаков

 

Додаток
до Положення про організацію та проведення регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011"

(для юридичних осіб)

Голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Голові Дніпропетровської обласної ради


ПОДАННЯ
на претендента для участі в обласному етапі
регіонального конкурсу "Світоч Придніпров'я - 2011"

1. Назва номінації _______

2. Повна та скорочена назва ___________
___________
___________

3. Керівництво, наглядова рада, виконавчий директор (прізвище, ім'я, по батькові, посада
___________
___________
___________

4. Дата створення _______

5. Форма власності ______

6. Почесні звання, відзнаки та нагороди _
___________

7. Обґрунтування висування претендента відповідно до номінації (характеристика із зазначенням конкретних особливих заслуг особи з наведенням об'єктивних показників діяльності)
___________
___________
___________
___________
___________
___________
___________
___________
___________
___________

Претендент рекомендований
                                                         (найменування організації, дата обговорення, N протоколу)
___________
___________

8. Адреса претендента ___
___________
___________
___________

тел./факс _________ електронна пошта _

Підпис особи, що порушує клопотання _ ____
                                                                                                                    (П. І. Б.)

М. П.

"___" 2011 р.

Примітка: подання необхідно надати в друкованому та електронному вигляді (диск або на е-mail облдержадміністрації: info@adm.dp.ua, копію на е-mail управління протокольних та масових заходів: upmm@adm.dp.ua)

Матеріали подавати за адресою: 49004, м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1, (0562) 7428671; 7428986

 

Начальник управління
протокольних та масових
заходів облдержадміністрації

А. Г. Саклаков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали